0

Про компанію

Carpaccio Food – це велика родина, яка стрімко розвивається та росте вже більше 5 років, щоб ви могли з гордістю назвати нас своїм улюбленим постачальником смаколиків та позитивних емоцій. Карпаччо сьогодні – це два діючих магазини у Львові, доставка в межах міста і Інтернет-магазин, який щодня відправляє замовлення в кожні куточки України.

Карпаччо – це не лише про європейські делікатеси. З кожним днем наш асортимент збільшується і тепер включає в себе якісну продукцію з усього світу, яку ви давно шукали.

Дбаємо про вас і пропонуємо не лише смачне, але й корисне і навіть якщо ви дотримуєтесь спеціальної дієти, в розділах «без глютену», «без лактози» та «без цукру» точно знайдете все необхідне.

Власна торгова марка CarpaccioFood TM – це вголос про користь, якість, вишуканість та відбірність. Все лише найкраще в зручному форматі. Один раз спробувавши, вже не захочеться обрати щось інше, адже це любов на все життя.

Маємо і ексклюзив – наші сирні та м’ясні асорті, які точно увійдуть в історію, адже це візитна карточка Carpaccio і ваша найулюбленіша позиція з асортименту.

Пройшло зовсім небагато часу від моменту зародження та втілення ідеї, а над ними вже працює ціла команда творців цих шедеврів.